dinlekralfm.blogspot.com Artık Buradayız kralpopfulldinle.blogspot.com takipcileri!

Yook abi ben bu işe öyle bi alışmışım ki bırakmak hiç yaramıyor çok canım sıkılıyor, bu yüzden yepyeni bir müzik portalıyla birlikte karşınıza çıkmaya hazırlanıyoruz.

Bu işi öncelikle hobi olarak yapmaya başlamıştım işte o zamanlar acayip keyif alarak güncel müzikleri, albümleri paylaşıyordum sizlerle fakat işin özünü öğrendikten gelir elde edildiğini farkettikten sonra reklam yayınlamaya başlamıştım ki bilmem kaç ay öncesinde gözümün yaşına bakmaksızın sebebsiz yere reklam yayınlamam yasaklandı bu durum ağrıma gitmişti, öfkeliydim, kızgındım !

Nasıl olmayım ki? bunca emek harcamışın bin küsür müzik/haberi eklemişin hedefine ulaşmışsın herşey tıkırında bi sabah gözünü açtığında ise gelen kara mail ile tüm emeklerin boşa gittiği gözler önüne serildiği an soğuttular beni bu hobimden, aşkımdan !

Herneyse içimdekilerini bi nebzede döktükten hemen sonra dinlekralfm adresinden sizlere müzikler paylaşmaya devam etmeye çalışacağım, tabi şunuda belirteyim ki youtube.com/kraltvdinle kanalından gelen yoğun mesajlardan sonra böyle bir geri dönüş kararı aldım yoğun maraton olan (iş/okul/aşk/meşk) bu faktörlerden zaman ayırdıkça yeni müziklerle hep birlikte olacağız yeni adresimizde..

dinlekralfm.blogspot.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...